مهندس علی محمدی مقدم در آئین تودیع و معارفه مدیر حراست منابع طبیعی و آبخیزد" /> مهندس علی محمدی مقدم در آئین تودیع و معارفه مدیر حراست منابع طبیعی و آبخیزد" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بالندگی،شکوفایی و پیشرفت سازمانی مستلزم محیطی امن،سالم و پویاست
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 5292
بازدید کل : 1198197
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1398 ساعت 12:52
بازدید : 2333 15 تير 1394 ساعت 18:10 شماره :36269
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری:
بالندگی،شکوفایی و پیشرفت سازمانی مستلزم محیطی امن،سالم و پویاست
مهندس علی محمدی مقدم در آئین تودیع و معارفه مدیر حراست منابع طبیعی و آبخیزداری استان با بیان این مطلب گفت: صحه صدر ، بصیرت،بردباری،امانت داری و رازداری از شاخص های عملکردی حراست می باشد.
وی با برشمردن وظایف حساس حاکمیتی در بخش منابع طبیعی به لزوم حفاظت همه جانبه به ویژه حفاظت هوشمند و پایدار از این منابع تاکید نمود وبیان داشت بالندگی ،شکوفایی و پیشرفت سازمانی مستلزم محیطی امن، سالم وپویاست و حراست با توجه به وظایف و کارکردهای ذاتی خود نقش مهمی در این زمینه بالاخص موضوع پیشگیری از وقوع جرم و تخلف را میتواند به خوبی ایفاء نماید.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت حراست به منزله مچ گیری نیست بلکه نقطه مقابل آن یعنی پیشگیری است و الزاما حراست باید با ایجاد احساس امنیت ، فضای کاری مناسب توأم با آرامش را برای همکاران فراهم نماید.
محمدی مقدم با توصیه به حفظ اخلاق و تقوای الهی در انجام مسئولیت خطیر سازمانی گفت حراست علاوه بر اشراف کامل به شرح وظایف قانونی میبایست مقتدر و کارگشا باشد و رویکرد آن باید مبتنی بر تعامل و همدلی در بین کلیه کارکنان باشد .
در این آئین از زحمات آقای مهندس بهنام صحرانشین تقدیر و جناب آقای مهندس سیف الله عالی را به عنوان سرپرست حراست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان منصوب و همچنین طی حکمی آقای صحرا نشین را به عنوان سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شهرکرد منصوب نمودند .
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها