پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - در حوزه نماز باید همه احساس مسئولیت کنیم.
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 5754
بازدید کل : 722219
آخرین بروزرسانی:
27 تير 1397 8:29
بازدید : 147 15 بهمن 1396 13:32 شماره :46552

در حوزه نماز باید همه احساس مسئولیت کنیم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در جلسه شورای اقامه نماز این اداره کل گفت: : نماز اهرمی مهم در شکل دهی سبک زندگی هر فرد مسلمان است و از این رو شاهد هستیم که در تمامی احادیث و روایات بدان تاکید و سفارش شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان،حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی حیات الغیبی به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز اشاره کرد که فرمودند: دعوت به نماز، دعوت به زیباترین جلوه‌های زندگی است، زیرا نماز فصلی از زندگی است که در آن انسان در برابر آفریننده و دارنده‌ی همه‌ی نیکی ها و زیبایی ها، به عرض نیازی عاشقانه می پردازد.

وی اظهار داشت: این پیام رهبر معظم،حاوی نکات اساسی ازجمله دعوت به نماز بهعنوان پایه ، ریشه دین و استفاده از امکانات گسترده دستگاههای اجرایی برای ترویج نماز است که باید آنها را سرلوحه قرار داده و اجرایی کنیم.

رئیس ستاد اقامه نماز اداره کل ،با بیان اینکه بهداشت نمازخانه های پارک های جنگلی از اولویت های شورای اقامه نماز منابع طبیعی لرستان می باشد، بیان کرد: در حوزه نماز باید همه احساس مسئولیت کنیم تا برای اعتلای فرهنگ نماز بتوانیم در این عرصه به رسالت خود به خوبی عمل نماییم.

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها