پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جشن عید سعید غدیرخم در سالن اجتماعات اداره کل منابع طبیعی استان زنجان برگزار شد
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 1093
بازدید کل : 791623
آخرین بروزرسانی:
24 شهريور 1397 9:21
بازدید : 112 6 شهريور 1397 10:41 شماره :51439

جشن عید سعید غدیرخم در سالن اجتماعات اداره کل منابع طبیعی استان زنجان برگزار شد
 

جشن عید سعید غدیرخم ویژه کارکنان و مسئولین اداره کل منابع طبیعی استان زنجان در محل سالن اجتماعات این اداره با سخنرانی حجت الاسلام سرابی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، حجت الاسلام سرابی، عضو هیئت علمی دانشگاه و سخنران مذهبی در جشن عید غدیر خم که در سالن آمفی تئاتر اداره کل برگزار گردید، با تبریک عیدسعید غدیرخم به ویژگی‌های بارز حضرت علی بن ابی طالب(ع) اشاره کرد و گفت: امام علی(ع) دارای شخصیتی منحصربفرد است که حتی دشمنانشان نیز از ایشان تعریف و تمجید می‌کنند.

 

 

 

وی با اشاره به برخورد مناسب حضرت علی(ع) با مخالفان تاکید کرد که اهل تشیع و دوستداران علی(ع) باید به رهروی ایشان باشند.

حجت الاسلام سرابی با اشاره به ستایش مقام امام علی(ع) از سوی مسیحیان و سایر ادیان الهی به حساسیت ایشان به بیت المال و توجه شان به شایسته سالاری اشاره کرد و افزود: این دو مهم نمونه بارز عدالت امام علی(ع) است.

وی با بیان اینکه تمام اسلام در شخصیت امام علی (ع) خلاصه می شود، به روایتی از حضرت محمد(ص) اشاره کرد و گفت: حلقه در بهشت یاقوت سرخ است که زیر این حلقه از طلا تشکیل شده، هنگامی که دق الباب می کنی صدای آن در "یا علی" است.

در پایان مراسم مولودی‌خوانی برگزار و از برگزیدگان مسابقه فرهنگی و ورزشی تقدیر گردید.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها