پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - آئین تکریم و معارفه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بروجن
آخرین اخبار
میزگرد راهکارهای مقابله با آتش سوزی در جنگل ها و مراتع در خبرگزاری ایرنا برگزار شد.
میزگرد تخصصی بررسی علل و راهکارهای آتش سوزی در اراضی مرتعی، مناطق حفاظت شده زیست محیطی و جنگل های استان به میزبانی ایرنا برگزار شد.
سیلاب، تاوان تخریب طبیعت
در یک چشم بر هم زدن مال و اموال مردم را آب برد و کسی نتوانست در برابر قهر طبیعت ایستادگی کند.
تیغ اره قاچاقیچان بر پیکر درختان زاگرس
قاچاق چوب یکی از مهمترین معضلاتی است که در سالیان متمادی جنگل ها را مورد تهدید قرار داده و جلوگیری نکردن از آن به منزله حذف سرمایه گذشتگان و میراث آیندگان است.
تله فرمونی در 8هزار هکتار از جنگل های چهارمحال وبختیاری نصب شد
رئیس حفاظت و حمایت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از نصب تله فرمونی در 8 هزار هکتار از جنگل های بلوط استان خبر داد.
میزگرد صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست در ایرنا شهرکرد برگزار شد
میزگرد علمی - تخصصی صیانت از زمین در حوزه منابع طبیعی و محیط زیست روز یکشنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
گیاهان دارویی؛ دم کردن کشت های ثروت آفرین
این روزها در بیشتر کافه ها و کافی شاپ ها در منو (دستور غذایی) مولفه هایی به نام دمنوش گیاهی وجود دارد که به اندازه قهوه و چای هوادار دارد.
90 آبگرمکن خورشیدی در مناطق روستایی لردگان نصب شد
92 دستگاه آبگرمکن خورشیدی روز پنجشنبه در روستاهای منطقه پشتکوه فلارد شهرستان لردگان با حضور معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل و مراتع کشور نصب شد.
76 میلیون هکتار از اراضی مرتعی کشور ممیزی شد
معاون حفاظت امور اراضی سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری با اشاره به ارزش مراتع ایران گفت تاکنون 76 میلیون هکتار از 84 میلیون هکتار مراتع موجود کشور ممیزی شده است.
7 هزار گونه گیاه در مراتع کشور شناسایی شده است
کارشناس اداره مراتع سازمان جنگل ها و مراتع گفت: تاکنون 7 هزار گونه گیاهی در مراتع کشور شناسایی شده که 2 هزار و 500 گونه آن را گیاهان دارویی و خوراکی تشکیل می دهند.
بازدید : 1028 22 شهريور 1397 ساعت 15:9 شماره :51845

آئین تکریم و معارفه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بروجن

به گزارش خبرنگار پیام طبیعت آئین تکریم و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری با حضور نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی،فرماندار،مدیرکل منابع طبیعی استان ،کارکنان و جمعی از بهره برداران شهرستان روز پنجشنبه در محل سالن جلسات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد.

 

 

در این مراسم طی حکمی از سوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان جناب آقای اسماعیل پوینده به عنوان رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بروجن معرفی و از زحمات آقای نادعلی رحمانی به عنوان رئیس اسبق و آقای امیر رئیسی نشاط به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی شهرستان تقدیر شد.
 خاطر نشان می سازد اسماعیل پوینده قبل از این سمت به عنوان سرپرست سرجنگلبانی شهر بلداجی در شهرستان بروجن مشغول به خدمت بودند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :