پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - آئین تکریم و معارفه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بروجن
آخرین اخبار
نقشه حدنگاری بیش از 30 هزار هکتار از اراضی چهارمحال و بختیاری در سال جاری تهیه گردیده است
رئیس اداره ممیزی و حدنگاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری، از تهیه نقشه حدنگاری برای بیش از 30 هزار هکتار از اراضی این استان طی سال جاری خبر داد.
زمینه قانونی مشارکت مردم در حفاظت و بهره برداری از منابع طبیعی فراهم شد
با تصویب و اجرای آیین نامه بند ب ماده ۲۹ قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور، زمینه قانونی مشارکت مردم در حفاظت و بهره برداری از منابع طبیعی فراهم شد.
بیش از 200 پروژه آبخیزداری در چهارمحال و بختیاری اجرا می شود
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری، از اجرای بیش از 200 پروژه در حوزه های آبخیز از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی طی سال جاری در این استان خبر داد.
تغییر الگوی مصرف سوخت برای 674 خانوار جنگل‌نشین در چهارمحال و بختیاری
معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری، از تغییر الگوی مصرف سوخت برای 674 خانوار در روستاهای جنگل نشین این استان خبر داد.
حدود 2.5 درصد کل جنگل های کشور در چهارمحال و بختیاری قرار دارد
حدود 2.5 درصد کل جنگل های کشور در استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.
قریب به 66 درصد مساحت چهارمحال و بختیاری را مراتع تشکیل داده است
قریب به 66 درصد از کل مساحت استان چهارمحال و بختیاری معادل1093000 هکتار را مراتع تشکیل داده است.
گزارش تصویری از مانور اطفای حریق نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری در عرصه های مرتعی و جنگلی
گزارش تصویری از مانور اطفای حریق نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری در عرصه های منابع طبیعی مراتع دوراهان شهرستان بروجن.
مانور اطفای حریق در مراتع منطقه دوراهان بروجن برگزار شد
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از اجرای مانور بزرگ اطفای حریق در مراتع منطقه دوراهان شهرستان بروجن خبر داد.
پایان قطع درختان بلوط در نبود گاز در روستای صالح کوتاه کوهرنگ
قطع درختان بلوط به علت عدم گاز رسانی در منطقه صالح کوتاه بخش موگویی شهرستان کوهرنگ به یکی از معضلات تبدیل شده بود.
گروهی از دانشگاهیان با اقدامات آموزشی‌ ترویجی و مشارکت مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آشنا شدند
گروهی از اعضای هیئت علمی و دانشجویان دوره‌های دکتری و کارشناسی ارشد رشته ترویج کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تربیت مدرس تهران، به استان چهارمحال و بختیاری عزیمت کردند.
بازدید : 1229 22 شهريور 1397 ساعت 15:9 شماره :51845

آئین تکریم و معارفه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بروجن

به گزارش خبرنگار پیام طبیعت آئین تکریم و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری با حضور نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی،فرماندار،مدیرکل منابع طبیعی استان ،کارکنان و جمعی از بهره برداران شهرستان روز پنجشنبه در محل سالن جلسات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد.

 

 

در این مراسم طی حکمی از سوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان جناب آقای اسماعیل پوینده به عنوان رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بروجن معرفی و از زحمات آقای نادعلی رحمانی به عنوان رئیس اسبق و آقای امیر رئیسی نشاط به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی شهرستان تقدیر شد.
 خاطر نشان می سازد اسماعیل پوینده قبل از این سمت به عنوان سرپرست سرجنگلبانی شهر بلداجی در شهرستان بروجن مشغول به خدمت بودند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :